Saç Ektirmek isteyen bir tanıdığım var

Saç ektirmek isteyen 23 yaşında bir arkadaşım var saçlarında 2 yıldır dökülme yokmuş durmuş fakat ekim için uygun mu bilmiyoruz ne zaman ektirmesi gerekli bir de sigara alkol kullanması sıkıntı yaratabilir mi bu konu hakkımda bilgilendirir misiniz?
 
Ya fotoğrafı şuan elimde yok ama bu greft hesaplayici bölümündeki 1 ve 2 numara olan alanlar hiç yok bir tane tel bile geri kalanları da normal
 
Greft hesaplayıcı uygulamamız zaten yeteri bilgiyi size vermiş bence. Yaşı genç fakat agresif dökülmesi devam ediyorsa ekim yaptırmasın çünkü bu yaşlar genelde DHT nedeniyle saç dökülmesi yaşar. Dediğim gibi, fotoğraf atarsan net bir şekilde yorumlayabilirim.

Bize ipucu vermelisin, mesela arkadaşınızın saç telleri ince mi, kalın mı? En detaylı bilgiyi ekim yaptıracağı klinik düşünür. Web sitemiz yeni kurulduğu için, ekim yaptırırsa sonucunu yani saç ekimi sürecini bizimle paylaşırsa mutlu oluruz.
 
Topluluk Uyarısı!
Yazılı yorumlar hiçbir şekilde sacekimisureci.com topluluk yetkililerinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yapılan her yorum, kişinin özgür iradesine bağlı olarak yorumu yapan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.


Warning! This thread is more than 4 ay önce old.
It's likely that no further discussion is required, in which case we recommend starting a new thread. If however you feel your response is required you can still do so.

  • Etiketler
    saç dökülmesi tavsiye saç ekimi caiz mi saç ekimi ekşi saç ekimi evreleri saç ekimi günah mı saç ekimi kabuk dökme saç ekimi kaşıntı saç ekimi nasıl yapılır saç ekimi öncesi saç ekimi operasyonu saç ekimi ortalama fiyat saç ekimi prp saç ekimi sonrası cinsel ilişki saç ekimi sonrası seks

  • Üst Alt